Yılların vermiş olduğu tecrübe ile sizlere en kaliteli ve en yüksek performans sağlayacak olan hazır çimi sunuyoruz.

Doğa Çim Deneyimli ekibi ve profesyonel kadrosu ile yaşam alanlarınıza mükemmel dokunuşlar yaparak en zevkli ve en güzel peyzaj çözümleri sunar.

Ege'nin en güzel ovalarında sağlıklı ve huzurlu bir şekilde yetişen rulo çimlerimizi siz değerli müşterilerin yaşam alanlarında yer alması için en kaliteli rulo çimleri üretiyoruz.

En kaliteli ve en yüksek bileşenlere sahip çim tohumu satışımız mevcuttur.

Bahçenizi bize bırakın. Siz keyfini çıkarın

“İlk başta çok tereddüt ettik çünkü çim konusunda daha önce dilimiz yandı. Fakat Doğa Çim'e iyi ki rastlamışız. Peyzaj projelerimizi dönül rahatlığıyla verdik. Çok teşekkürler.”

Gülsen Polen

"Müthiş! Tek kelimeyle bir bahçenin bu kadar güzel olabileceği aklımın ucundan bile geçmezdi. Doğa Çim sen bir harikasın!"

Ahmet Kula

“ Ayvalık'ta bulunan tesisimiz içiin hazır çim ve rulo çim konusunda Doğa Çim'e desteklerinden ve profesyonel yaklaşımlarından ötürü çok teşekkür ediyoruz.”

Ayvalık Ramadan Tesisleri

"Best lawn service I have ever used. I use them for everything from mowing, fertilization and irrigation. I even had them pressure wash my house and it looks like new."

Antalya Fen İşleri

"Bu kadar dayanıklı bir çim görmedim. Muğla'daki yazlığıma yaptırdım çok memnun kaldım. 2 Yıldır bahçem ilk günkü gibi duruyor. Düşünen herkese tavsiye ederim."

Engin Tanyürek

Daha çok yeşil alan için

Bize ulaşın